İletişim : 0850 532 31 04

                  0544 913 44 366

Bağımsız Distribütör sitesidir.

        Resmi Site Değildir.

Coinspace nedir ?

  • Coinspace Nedir ?

 

Coin bozuk para manasındadır space firmamızın ürettiği coinlere yani kendi paralarına verdiği isimdir. Genel merkez italya maltada olup ve dünyanın 11 ülkesinde aktif resmi çalışan kuruluştur.

 

Şirket Bilgileri

 

Ağustos 2015’de italya maltada kurulan dünyanın 11 ülkesinde aktif ve resmi çalışan kuruluştur. Resmi Ofislerinden biride Türkiye’de İstanbul kozyatağında bulunur.

Çok güçlü özsermayesi olan Dünyaca ünlü 5 yatırım bankasından biri invest bankası ile  çalışmaktadır.

 

Hiç Bir Şey Yapmasam Dahi Her Ay Ödeme Alabilec ekmiyim ?

 

 Evet, hiçbir şey yapmasanız dahi sadece yatırımınızdan her ay ödeme alabileceksiniz.

 

  • Firma Nereden Kazanıyorda Bize Her Ay Ödeme Yapabiliyor ?

 

Evet haklısınız yurt dışından türkiyeye sızmış merdiven altı çalışan bir çok network firması var ve malesef yeni network firmalarına yüzeysel bakar olduk yüzeysel ve başkalarının demesıne bakmaksızın ilk önce kendiniz araştırın detayına inin daha sonra karar verin firmamız mayıs ayından itibaren türkiyede resmi oldu bakanlık onayı almış vergileri ödenmektedir.

 

Coinspace firma bu işe özsermaye ile girip aslında bizlere yatırım yapmaktadır.Başta firmanın cebinden çıkıyor olarak gözüksede kazanan yine firma çünkü s-coin para birimi bir eşya veya bir hizmet değil yatırımımıza %50 kar garantisi veren firma bu garantiyi verirken kendi özsermayesine güvenerek veriyor bizimde yapmış olduğumuz yatırımdan kazancımız olduğu için çevremize bu işe vesile ederek bir çok insanın kazanmasına olanak sağlıyoruz.

 

 Hal böyle olunca kripto para birimin değerini otomatik yükseltmiş oluyoruz. Şirket bize satarken 0.30 lardan biz ise şirkete 0.50 değere satıyor oluyoruz. Coinler e cüzdanımıza günlük olarak gelir ve ay sonu 2 haftalık bir süreç içinde bozdurmaya başlarız. Nasıl ki euro,dolar,Tl,DİRHEM,Dinar vs. varsa firmanında space coin adını verdiği kripto para birimi var.

 

Dolardan örnek vermem gerekirse bundanbir kaç yıl önce doların tl karşılığı 1.50 tl idi ve şimdi nereden baksanız 3 tl yakın ne olduda bu kadar yükseldi ?

 

 Tabiki dolar bazında çalışan bir çok şirket ve dolara yatırım yapan bir çok insan var kısacası bu para biriminin çok kullanılması değerini oldukça yükseltti.

 

 Coinspace öz sermaye ile işe başlıyor ve bizlere yatırım yapıyor. Amacı s-coin para biriminin değerini yükseltmek ve heryerde kullanılmasını sağlamak başta özsermaya ile bize yatırım yaparak firma'nın cebinden çıkıyor olarak gözükse'de kazanan yine firma oluyor. Çünkü başta söylediğimiz gibi bu mal veya hizmet değildir. Yeni nesil kripto para birimidir şimdiden bir çok kurum, işadamları nın ilgi odağı oldu ve günden güne hızla büyümektedir.

 

Yakın zamanda bu para birimi alışveriş merkezlerinde internetten aldığınız ürünlerde kullanılıyor olacak  ve siz hiç üye yapmasanız dahi yatırımınızla her ay ödeme alabileceksiniz.

 

Bitcoin İle Coinspace Arasındaki Fark ?

 

 Öncelikle bitcoin 2009 da çıkan ilk kripto para birimidir. 2009' da çıkan bitcoin'inin değeri 0.1 di ve çok kısa sürede  yaygınlaşan bupara birimine  yatırım yapanlar şuan dünya zenginleri oldular. Nasıl mı? kimi 27 dolar kimi 100 ortalama yatırımla, 27 dolar yatıran norveçli Kristoffer Koch ortalama 4 yıl içinde firmadan 886.000 dolar aldı tabi başta böyle bir firmaya yatırım yaptığını unutmuş ve zengin olduğunu sonradan öğrenmişti bunun gibi bir çok kişi bu şekilde zengin oldular.

Kripto para birimi yurt dışında alışverişmerkezlerinde taksiye bindiğinizde akaryakıt istasyonlarında kısaca hemen hemen her yerde geçerlidir. Hatta Ve Hatta Türkiyede Dahi geçerlidir.

  Bitcoin sadece yatırım bazlı  ve türkiyede resmiyeti yok spacecoin ise tamamen resmi yatırımdan ziyade network var  çevrenizi işe dahil ederek firmanın her bir kişinin yapacağı  yatırıma 45 gün geçerli %20 kar  prim 45 gün sona erdiğinde %12 prim öder ve kişi istediği kadar paket alabilir bunun yanında vesile olduğunuz kişiler dahi başka insanlara  vesile olursa onlardandada siz prim alıyorsunuz bu eşsiz fırsatı kaçırmayın

 

  • S-coinin Artışını Ne Belirler ?

 

  Space coin'in artışını tamamen yatırım belirler. Bundan birkaç ay önce s-coin değeri 0.50 idi şuan kur 0.79 yıl sonunda 1 euro olağı ön görülmektedir.

  •  
  • Ödemeyi nasıl alırız ?

 

 E-cüzdanımızda biriken coinleri öncelikle şirket aracılığı ile bozdururuz. Daha sonra şirkete verdiğimiz iban ile hesabımıza isteriz veya kart başvurusunda bulunarak yurt dışından gelen size özel banka kartı ile dilediğiniz atm lerden sadece komisyon bedeli ödeyerek buda her bankanın kendine göre kestiği cüzi komisyondur.bu şekildede ödemenizi alabilirsiniz.

 

 

tag:İnternetten,para,kazanma,coin,bitcoin,btc,coinspace,onecoin,intexcoin,para kazanma yolları,kairos planet,evde ek iş,evde iş imkanı,kolay yoldan para kazanma,nasıl para kazanabilirim,para kazandıran siteler,

 

Dünya Bitcoin Zenginleri

Kristoffer Koch

 

Özgeçmiş

2009 Yılın başlarında bitcoin'e 27 dolar yatırım yapan norveçli genç ortalama

4 yıl sonunda almış olduğu

Bitcoinleri bozdurarak

yaklaşık 900.000 doların sahibi olmuş ve dünya bitcoin zenginlerin arasına girmilti.

Mark Kerpeles

 

Özgeçmiş

Bitcoin ile zengin olanlar arasında adı geçen mark

500 milyon dolar serveti

olduğu iddaası

bulunmaktadır.

 

 

 

Cameron ve Tylor Winklevoss

 

Özgeçmiş

Facebook fikir babaları lakaplı bu ikiz kardeşler facebookdan aldığı 20 milyon doların 10 milyon dolarını bitcoine yatırarak kısa sürede yatırımları 7 katına çıkmış Dünya bitcoin zenginlerin arasına girmişti.

Coinspace İtalya Maltadan Sonra Artık Türkiye'de

S-coin

Coinspace 2015 ağustos ayı italya maltada kurulmuş ve şimdiden dünyanın 11 ülkesinde aktif çığ gibi büyümektedir. Diğer network sistemlerine nazaran firma öncelikle resmi izin belgelerini alıp daha sonra işlevini sürdürmektedir.Geçtiğimiz mayıs ayında türkiye'de tamamen resmi olan firma şimdiden yatırımcıların ilgi odağı oldu sizde bu eşsiz fırsatı kaçırmamak için iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz...

Network

 

S-coin değeri bir kaç ay önce 0.50 idi şuanda 0.79 aralık ayında 1 euro olacağına firma kesin gözüyle bakmaktadır yatırım baz alındığından paket tutarları aynı aylık kazancınız %150-200 den daha fazladır.

Gnc in Group

   Açılımı Genç İnovaliton Grup olan yatırım araştırma firmamız dünyada en güvenilir network sistemlerini tek çatı altında toplayarak insanlara sunmaktadır.Firmamızın hedefi network ta kolay kazanç metodlarını ekibe dahil olanlara sunarak insanlara kazandırmaktır.Bu sadece ekibe katılan kişiler için geçerlidir.

 

   Network'ün zor olan tarafı kişileri bulmak tır network ta kolay kazanç olsada sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek karşılamasıdan binaen Biz bunların önüne geçerek ekibe dahil olanlara özel, alt kollarına biz kişileri buluyoruz.

 

Evet yanlış duymadınız şimdiye kadar dahil olanlara biz kişileri bulduk ve ekledik amacımız binary özellikli network firmaları başta söylediğimiz gibi tek çatı altında toplamak ve ekibe kazandırmak detaylı bilgi için arayın

Coinspace

İnternetten para kazanmak artık çok kolay bir hale geldi tek yapmanız gereken doğru firma ile çalışmak bunun için biz Gnc in Group olarak güvenli ve kolay kazanç sağlayan firmaları tek çatı altında topluyoruz.

 

  İnsanların Ne Dediğine bakmaksızın bizimle irtibata geçerek firma hakkında A' dan Z' ye detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Coinspace sade yatırımdan her ay kazancınız oluyor yatırımınıza firma %150-200 den fazla kazanç sağlıyor

Hızlı İletişim

Bize Ulaşmak İçin İletişim Sekmesine Girin

İletişim Sekmesinde Telefon Numaramızdan Bizleri Arayabilir, veya bizlere mail atabilirsiniz ilgili arkadaşlar size kısa bir süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır.

Submitting Form...

Submission error.

Form received.

© Bu site resmi site değildir. Gnc-in group tarafından düzenlenmiş bağımsız organizasyon sitesidir.

İletişim  : 0850 532 31 04

                +90 544 913 44 36